Откуда про нас узнали:
интернет
от друзей, знакомых, коллег
наружная реклама
выставки-ярмарки
покупка в фирменном магазине
Корзина:0 товаров
на сумму 0 грн.
Личный кабинет
Логин
Пароль
Регистрация
Новости:
16.04.2019
Пасхальный промокод -28% на любое платье

Специальное предложение только для участников группы в Viber! Воспользуйтес...

06.04.2019
Наш YouTube канал

Подписывайтесь на наш канал на youtube и смотрите видеообзоры всех новинок....

02.04.2019
Наша группа в Viber

Вступайте в сообщество 2 ЛЬВА Приглашаем присоединиться к нашему сообществу...

Новости
Обратно к списку

20.07.2010

Магазины с высокой культурой обсуживания

Это должен знать каждый!!!!

 

Знак Якостi

 

20.07.2010

 

КОЛЕКТИВИ ВИСОКОЇКУЛЬТУРИ ОБСЛУГОВУВАННЯ

 

Шановні громадяни України!

 

Якщо Ви хочете, щоб Ви і Ваші діти жили в культурній країні, де немає хамства і зневажливого ставлення до клієнтів, віддавайте перевагу закладам, на вітринах яких побачите таку інформацію:

 

Таку Інформацію мають право розміщувати тільки ті заклади, які удостоєні Почесного звання «КОЛЕКТИВ ВИСОКОЇКУЛЬТУРИ ОБСЛУГОВУВАННЯ».

 

Почесне звання «КОЛЕКТИВ ВИСОКОЇКУЛЬТУРИ ОБСЛУГОВУВАННЯ» присвоює Міжнародна програма захисту прав споживачів «ЗНАК ЯКОСТІ» на підставі висновку офіційного представника ЗНАКА ЯКОСТІ.

 

Прес-служба Міжнародної програми захисту прав споживачів «ЗНАК ЯКОСТІ»

 

ЗМІ ПРО СТАРТ ПРОЕКТУ:

 

http://news.liga.net/pr/NR100170.html

 

Довідково:

 

Міжнародна програма захисту прав споживачів «ЗНАК ЯКОСТІ» - це соціальна благодійна програма, спрямована на досягнення суспільно корисних цілей.

 

 

Головна мета Міжнародної програми захисту прав споживачів «ЗНАК ЯКОСТІ» - це захист прав споживачів на належну якість продукції шляхом відзначення ЗНАКОМ ЯКОСТІ товарів і послуг належної якості та соціально-просвітницька діяльність у сфері захисту прав споживачів.

 

«ЗНАК ЯКОСТІ®» - це надійне і перевірене джерело інформації для споживача про якісну продукцію. Таким чином, «ЗНАК ЯКОСТІ®» допомагає придбати товари і послуги належної якості.

 

«ЗНАКОМ ЯКОСТІ®» можуть бути відзначені також трудові, наукові, педагогічні, творчі колективи, територіальні громади та органи місцевого самоврядування, центральні та місцеві органи виконавчої влади, соціально значимі, суспільно корисні, благодійні акції, проекти, програми.

 

ЗНАК ЯКОСТІ Міжнародної програми захисту прав споживачів - офіційно запатентована нагороджувальна відзнака «ЗНАК ЯКОСТІ®» (патент №18206 зареєстрований у Державному реєстрі патентів України).

 

До «ЗНАКА ЯКОСТІ®» обов'язково додається захищений від підробок офіційний Сертифікат, який надає право маркувати «ЗНАКОМ ЯКОСТІ®»продукцію (товари і послуги) належноїякості.

 

У Міжнародній програмі захисту прав споживачів «ЗНАК ЯКОСТІ» можуть приймати участь юридичні та фізичні особи.

 

Міжнародна програма захисту прав споживачів «ЗНАК ЯКОСТІ» має власний Етичний кодекс, згідно з яким не приймаються до розгляду заявки на тютюнові вироби та види діяльності, які допускають жорстоке поводження з тваринами.

 

Головою Експертної Ради Міжнародної програми захисту прав споживачів «ЗНАК ЯКОСТІ» є Ігор Романович Приставський, академік Української Технологічної Академії, адвокат.

 

 

 

«2 Льва» ©

Сделано в «Markos Hearts» ©

Каталог украинских интернет магазинов Интернет магазины - рейтинг TopShops.com.ua. Интернет магазин - отзывы потребителей